UI Patterns Settings (8.x-2.4) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Group
ps: ګروپ

en: Links
ps: تړوني

en: Settings
ps: امستنې

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: Select
ps: غوره
