UI Skins (1.0.0-alpha4) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Value
he: ערך

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Other
he: אחר

en: Color
he: צבע
