UI Skins (1.0.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Value
jv: Biji

en: Theme
jv: Tema

en: Other
jv: Liyané

en: Color
jv: Kelir
