UI Skins (1.0.0-alpha5) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Value
be: Значэнне

en: Theme
be: Тэма

en: Other
be: Іншыя

en: Color
be: Колер
