UI Skins (1.0.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Value
eu: Balioa

en: Theme
eu: Tema

en: Other
eu: Bestea

en: Color
eu: Kolore

en: Theme name
eu: Gaiaren izena
