UI Skins (1.0.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Value
hu: Érték

en: Theme
hu: Smink

en: Other
hu: Egyéb

en: Color
hu: Szín

en: Scope
hu: Hatókör

en: Theme name
hu: Sminknév
