UI Skins (1.0.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Value
pl: Wartość

en: Theme
pl: Skórka

en: Other
pl: Inne

en: Color
pl: Kolor

en: Scope
pl: Zasięg

en: Select theme
pl: Wybierz szablon

en: Theme name
pl: Nazwa skórki
