UI Skins (1.0.0-alpha5) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Value
ro: Valoare

en: Theme
ro: Temă

en: Other
ro: Altele

en: Color
ro: Culoare

en: Theme name
ro: Numele temei
