UI Skins (1.0.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Value
sk: Hodnota

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Other
sk: Ostatné

en: Color
sk: Farba

en: Scope
sk: Rozsah
