UI Skins (1.0.0-alpha6) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Value
da: Værdi

en: Theme
da: Tema

en: Other
da: Anden

en: Color
da: Farve

en: Scope
da: Dækning

en: Theme name
da: Theme-navn
