UI Skins (1.1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Value
az: Qiymət

en: Theme
az: Tema

en: Other
az: Digər

en: Color
az: Rəng
