UI Skins (1.1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Value
el: Αξία

en: Theme
el: Θέμα

en: Other
el: Άλλο

en: Color
el: Χρώμα

en: Scope
el: Εμβέλεια

en: Theme name
el: Όνομα θεματικής παραλλαγής
