UI Skins (1.1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Value
hi: मान

en: Theme
hi: थीम

en: Other
hi: अन्य

en: Color
hi: रंग
