UI Skins (1.1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Value
lt: Reikšmė

en: Theme
lt: Tema

en: Other
lt: Kiti

en: Color
lt: Spalva
