UI Skins (1.1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Value
uk: Значення

en: Theme
uk: Тема

en: Other
uk: Інше

en: Color
uk: Колір

en: Transparency
uk: Прозорість

en: Scope
uk: Область

en: Select theme
uk: Вибір теми

en: Theme name
uk: Назва теми
