UI Skins (1.1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Value
de: Wert

en: Other
de: Weitere

en: Color
de: Farbe

en: Transparency
de: Transparenz

en: Scope
de: Anwendungsbereich

en: Select theme
de: Theme auswählen

en: Theme name
de: Theme-Name

en: Default value: @default_value
de: Standardwert: @default_value
