UI Skins (1.1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Value
es: Valor

en: Theme
es: Tema

en: Other
es: Otro(s)

en: Scope
es: Ámbito

en: Theme name
es: Nombre del tema
