UI Skins (1.1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Value
ca: Valor

en: Theme
ca: Tema

en: Other
ca: Altres

en: Scope
ca: Àmbit

en: Select theme
ca: Selecciona el tema

en: Theme name
ca: Nom del tema
