UI Skins (1.1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Value
cs: Hodnota

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Other
cs: Jiné

en: Color
cs: Barvy

en: Select theme
cs: Vybrat téma

en: Theme name
cs: Název tématu vzhledu
