UI Skins (1.1.0-alpha3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Value
it: Valore

en: Theme
it: Tema

en: Other
it: Altro

en: Color
it: Colore

en: Scope
it: Portata

en: Theme name
it: Nome del tema
