UI Styles (8.x-1.10) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: - None -
be: - Нічога -

en: Other
be: Іншыя

en: Select
be: Выбраць

en: Pager
be: Гартальнік

en: Toolbar
be: Панэль прылад (toolbar)
