UI Styles (8.x-1.10) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Other
kk: Басқа

en: Toolbar
kk: Құралдар тақтасы
