UI Styles (8.x-1.10) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Example
mr: उदाहरण
