UI Styles (8.x-1.10) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Other
nn: Andre
