UI Styles (8.x-1.11) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Style
bs: Stil
