UI Styles (8.x-1.11) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Example
fi: Esimerkki

en: Other
fi: Muu

en: Style
fi: Tyyli

en: Select
fi: Valitse

en: Pager
fi: Sivutus

en: Toolbar
fi: Työkalupalkki

en: Styles
fi: Tyylit

en: Exposed form
fi: Käyttäjille näytettävä kaavake

en: Theme name
fi: Teeman nimi
