UI Styles (8.x-1.11) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Other
gu: અન્ય

en: Select
gu: પસંદ કરો
