UI Styles (8.x-1.12) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Other
el: Άλλο

en: Style
el: Στυλ

en: Select
el: Επιλογή

en: Pager
el: Πλοήγηση

en: Toolbar
el: Γραμμή εργαλείων

en: Styles
el: Στυλ

en: Theme name
el: Όνομα θεματικής παραλλαγής
