UI Styles (8.x-1.12) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: - None -
lt: - Joks -

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Other
lt: Kiti

en: Style
lt: Stilius

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: Toolbar
lt: Įrankinė

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox
