UI Styles (8.x-1.12) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Other
ps: نور

en: Style
ps: ډول

en: Select
ps: غوره

en: Toolbar
ps: توکپټه

en: Styles
ps: ډولونه

en: Theme name
ps: ویینه نوم
