UI Styles (8.x-1.13) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Yes
ca: Sí

en: - None -
ca: - Cap -

en: Example
ca: Exemple

en: Other
ca: Altres

en: Style
ca: Estil

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Pager
ca: Paginador

en: Toolbar
ca: Barra d'eines

en: Styles
ca: Estils

en: Exposed form
ca: Formulari exposat

en: Theme name
ca: Nom del tema
