UI Styles (8.x-1.13) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Other
fa: ساير

en: Style
fa: سبک

en: Select
fa: انتخاب

en: Pager
fa: صفحه‌بند

en: Toolbar
fa: نوار ابزار

en: Styles
fa: استایل ها

en: Exposed form
fa: فرم آشکار
