UI Styles (8.x-1.13) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Example
sk: Príklad

en: Other
sk: Ostatné

en: Style
sk: Štýl

en: Select
sk: Zvoľte

en: Pager
sk: Stránkovanie

en: Toolbar
sk: Panel nástrojov

en: Styles
sk: Štýly
