UI Styles (8.x-1.14) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Example
jv: Contoné

en: Other
jv: Liyané
