UI Styles (8.x-1.14) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Pager
kn: ಪೇಜರ್

en: Toolbar
kn: ಉಪಕರಣ ಪಟ್ಟಿ
