UI Styles (8.x-1.14) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Example
lv: Piemērs

en: Other
lv: Citi

en: Style
lv: Stils

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Toolbar
lv: Rīkjosla

en: Styles
lv: Stili

en: Exposed form
lv: Eksponētā forma
