UI Styles (8.x-1.14) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: - None -
ug: يوق

en: Other
ug: باشقا

en: Toolbar
ug: قورال ئىستونى

en: Styles
ug: شەكلى
