UI Styles (8.x-1.15) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Example
oc: Exemple

en: Other
oc: Autre

en: Style
oc: Estil

en: Select
oc: Seleccionar

en: Pager
oc: Paginacion

en: Toolbar
oc: Barra d'aisinas

en: Styles
oc: Estils

en: Exposed form
oc: Formulari expausat
