UI Styles (8.x-1.15) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Other
te: ఇతర

en: Style
te: శైలి

en: Select
te: ఎంచుకోండి
