UI Styles (8.x-1.16) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Example
hu: Példa

en: Other
hu: Egyéb

en: Style
hu: Stílus

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Pager
hu: Lapozó

en: Toolbar
hu: Eszköztár

en: Checkbox
hu: Jelölőnégyzet

en: Styles
hu: Stílusok

en: Exposed form
hu: Felfedett űrlap

en: Theme name
hu: Sminknév

en: Available styles
hu: Elérhető stílusok

en: @entity being viewed
hu: @entity megtekintés alatt
