UI Styles (8.x-1.9) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: - None -
af: - Geen -

en: Other
af: Ander
