UI Styles (8.x-1.9) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: - None -
cy: - Dim -

en: Other
cy: Arall

en: Style
cy: Arddull
