UI Suite Bootstrap (5.0.0-alpha11) - en to kk translation catalogue (34 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Confirm
kk: Растау

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Update
kk: Жанарту

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Create
kk: Қосу

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Navigation
kk: Навигация

en: Log in
kk: Кіру

en: Uninstall
kk: Жою

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді
