UI Suite Bootstrap (5.0.0-alpha12) - en to gl translation catalogue (70 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: Upload
gl: Subir

en: Options
gl: Opcións

en: Create
gl: Crear

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Filter
gl: Filtro

en: Up
gl: Arriba

en: Example
gl: Exemplo

en: Navigation
gl: Navegación

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Uninstall
gl: Desinstalar

en: Install
gl: Instalar

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Close
gl: Pechar

en: First
gl: Primeiro

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Apply
gl: Aplicar

en: Add another item
gl: Engadir outro elemento

en: Restore
gl: Restaurar

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: Download feature
gl: Descargar funcionalidade

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Progress bar
gl: Barra de progreso

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Hide summary
gl: Ocultar resumo

en: Edit summary
gl: Editar resumo

en: Update style
gl: Actualizar estilo

en: Add effect
gl: Engadir efecto

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
