UI Suite Bootstrap (5.0.0-alpha14) - en to os translation catalogue (24 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Next
os: Дарддæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to parent page
os: Рахиз ныййарæг фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау
