UI Suite Bootstrap (5.0.0-alpha14) - en to sl translation catalogue (38 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to parent page
sl: Pojdi starševsko stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Options
sl: Možnosti

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Footer
sl: Noga

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Log in
sl: Prijava

en: Uninstall
sl: Odstrani

en: Close
sl: Zapri

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: Add another item
sl: Dodaj še eno...

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
