UI Suite Bootstrap (5.0.0-alpha16) - en to ku translation catalogue (53 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to parent page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی سەروو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Upload
ku: بارکردن

en: Create
ku: درووستکردن

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Up
ku: سەرەوە

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Uninstall
ku: هەڵوەشاندنەوە

en: Install
ku: دامەزرێنە

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Add another item
ku: زیادکردنی بڕگەیەکی تر

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش

en: Hide summary
ku: شاردنەوەی کورتە

en: Edit summary
ku: دەسکاریکردنی کورتە

en: Update style
ku: نوێکردنەوەی شێواز

en: Add effect
ku: زیادکردنی کاریگەری
