UI Suite Bootstrap (5.0.0-alpha16) - en to lt translation catalogue (78 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Container
lt: Konteineris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Upload
lt: Įkelti

en: Options
lt: Nustatymai

en: Create
lt: Kurti

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Footer
lt: Poraštė

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Up
lt: Viršun

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Color
lt: Spalva

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Last
lt: Paskutinis

en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: Install
lt: Įdiegti

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Close
lt: Uždaryti

en: First
lt: Pirmas

en: New
lt: Naujas

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Setting
lt: Nustatymas

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Hide summary
lt: Slėpti įžangą

en: Edit summary
lt: Redaguoti įžangą

en: Update style
lt: Atnaujinti stilių

en: Add effect
lt: Pridėti efektą

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Your shopping cart is empty.
lt: Jūsų prekių krepšelis tuščias.

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: You have unsaved changes.
lt: Turite neišsaugotų pakeitimų.

en: Install and set as default
lt: Įdiegti ir nustatyti kaip numatytąją

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
