UI Suite Bootstrap (5.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Slag

en: Description
is: Lýsing

en: Search
is: Leita

en: Name
is: Navn

en: Field
is: Rein

en: Help
is: Hjálp

en: Options
is: Setingar

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Footer
is: Síðufótur

en: Navigation
is: Navigatión

en: Error message
is: Feilboð

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur

en: Powered by Drupal
is: Rikið við Drupal
