UI Suite Bootstrap (5.0.0-alpha8) - en to ne translation catalogue (49 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to parent page
ne: मूल पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Upload
ne: अपलोड

en: Create
ne: सिर्जना

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Footer
ne: फुटर

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Up
ne: माथि

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Uninstall
ne: हटाउनु

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु
